Březen 2014

Tretky od indiánů nebo oškliví lapači

20. března 2014 v 21:07 | Baka - chan |  Na téma týdne
Kdysi jsem měla jeden lapač doma. Koupila jsem ho v nějakém indiánském stánku na pouti a pověsila nad postel. Měla jsem (a pořád mám) děsně bujnou fantazii, ráda jsem si vymýšlela, a tak mě hrozně bavilo v tyhle věci věřit. Vždycky to ale byla taková chvilková záleživost, na kterou jsem pak zapomněla a věřila zase na něco jiného. Lapač nad postelí byl celkem dlouho, ale pak se provázky s peříčkama začínaly párat a myslím, že si s ním hrála i kočka a to byl pak už konec. :D
Když jsem byla starší, dostala jsem pak ještě jeden, ale ten mám někde schovaný.

(this'll be very long, prepare)

Gray Fullbuster (Fairy Tail)

10. března 2014 v 20:09 | Baka - chan |  My pictures
Protože se mi líbí a dobře se mi kreslil.
Je pravda, že na tu tužku jsem mohla víc přitlačit.


Před asi třemi lety tu bylo podobné téma "ticho" a na něj jsem přispívala, takže mi přijde trochu zbytečné psát jiný článek, jelikož ta povídka by se dala vnímat pod stejným názvem jako aktuální téma. Snažím se být aktivnější, vidíte? (:D)

Princess Mononoke / Mononoke hime (もののけ姫)

6. března 2014 v 23:18 | Baka - chan |  Recenze

Režisér: Hajao Mijazaki
Hudba: Joe Hisaishi

,,Kdysi dávno byla Země pokryta lesy, v nichž v dobách dávno minulých žili duchové bohů. Tehdy spolu člověk a zvířata žili v harmonii, ale s postupem času byla většina lesů zničena. Ti, kdo zůstali, byli napadáni obrovskými tvory, kteří sloužili velkému duchu lesa, neboť tyto časy patřily bohům a démonům."