Září 2012

Tak, co s tím?

13. září 2012 v 19:51 | Baka - chan |  Moje kydy

Mno, takže to vypadá, že návštěvnost už opravdu klesla na nulu. Beze srandy a naprosto vážně.. přemýšlím, zda tu vůbec ještě pokračovat. Ale proč vlastně? Je to tu pro mě. (Neříkala jsem to už někde?) Jen uvažuju, zda tohle používat jen jako portál mé literární tvorby, která tu je jen tak, kdyby se sem někdo (čirou náhodou) nachomýtl, nebo prostě jen deníčkové kecy.. Ale má to své výhody. Míň čumilů, míň prudičů, abych napsala další kapitolu k něčemu.
Nevadí. Můžete mě občas zastihnout u Koinaku, jak tam jednou za pár měsíců vložím nějaký svůj FanArt nebo se zase pokouším o nějakou prasárnu. Je to asi jedinej z blogů který navštěvuju víceméně pravidelně. Ostatním se omlouvám, najdu si čas a něco si od nich přečtu.
Škola už je v plném proudu a naprosto účinně mě zabíjí. Ale zatím to není až tak drastické.. (uvidí se až včera dostaneme ty opravený testy :D) To vstávání ráno je taky úžasný. Uhnala jsem si z toho bolest v krku, jenže mě máma stejně vždycky řekne, že to je dobrý a pošle mě do školy... naštěstí už bude zítra ten pátek, tak se budu snažit vyléčit.Ve třídě jsem tak trochu marťan, s ostatními se bavím míň než kdy jindy.. (a to je co říct) , ti kluci jsou vážně otravný, holky nezajímá nic jinýho než kluci, hadry líčení a " víš, co psal můj mladej na fejsbůk? já jsem mu to lajkla", prostě klasika. :D No. Nevadí :D
Konečně jsem dohonila mangu! A jsem tam, kde ostatní, takže spoilerů se bojím o něco míň.. (i když ten před chvílí byl opravdu nepříjemný, ale novou mangu jsem si raději okamžitě přečetla, aby mi něco neuniklo :D)
Taky jsem si toho z knihovny půjčila víc než kdy jindy.. Nietzsche se mi líbí, pak pár vydání mangy Elegie pro ovečku, Můří deníky (které jsem četla už podruhé, je to vážně dokonalá knížka) a mám ještě dlouhý seznam toho, co si chci v budoucnu přečíst.. :)

Hmm.. co dál? Proč tu vlastně píšu, když sem nikdo nechodí? Ale noták, někde se přece vykecávat musím.. :D
A nejsmutnější na tom je, že mi náladu zvedne už jenom Gangnam style.. :D