Doing it wrong..

31. května 2012 v 16:39 | Baka - chan |  Moje kydy
Tak já už nevím.

Mám zalézt do kanálu, mám se vsáknout do země nebo zmizet i jiným drastičtějším způsobem? Škola je na spadnutí a o to je to horší. Možná to vypadá, že mám horu času, ale komp mi bliká puštěnej a přitom dělám tisíc věcí. Blog je pod kytkama, protože se mu nevěnuju. Už není moc velká šance na zlepšení známek. Pro mě spíš žádná. Mám chuť si něco udělat - jo, kvůli známkám. Nikdo by nevěřil, jak mě to mučí a ztěžuje život.

Rodiče na mě řvou, furt jenom řvou. Za každou špatnou známkou mi předhazujou ten posranej gympl, že jestli se na něj chci dostat, musím se víc učit. ,,Jseš normální?!" Ta otázka pronešená tím znechuceně arogantním tónem, mě naprosto vyvádí z míry vždycky, když se otec nasere. Já netvrdím že jsem normální. Ale nechápu, proč tuhle otázku pronáší vždy, když jde o známku nebo prostě o to, že musím někde být a prostě nemám čas. Vždycky si totiž vybere chvíli, kdy já mám nervy nadranc protože se mám někde sejít a nutně chce abych s ním šla něco jet zařídit. Pak to málem nestihnu tak ať se nediví. Nadávaj mi za každý sprostý slovo i když jim to předtím ani nevadilo. ,,Jediný co je pro tebe důležitý je abys to neprošvihla když se někde sejdou otaku." No a co, kurva?
Protože moji kamarádi jsou jediní lidi, kteří mi nenosej problémy a neslyším od nich ty ošklivý slova. Jsou vysvobozením. Takže ať si laskavě trhne nohou, protože oni jsou někdy to jediný co mě dělí od toho, abych v záchvatu toho všeho neudělala nějakou hloupost.
Škola mě nebaví a ani s kamarádkou, která sedí vedle mě už.. no prostě si máme čímdál míň co říct. Jsme každá jiná. A jsme od sebe pořád dál. Nemyslím to špatně. Jen mi ve škole chybí pořádnej kámoš. Naprosto všechno mě sere.

Nechci jet na dovolenou. Nechci, protože tam budu terčem buzerace rodičů. Protože ty celý tři tejdny se před nima nebudu mít kam schovat. A jestli nepojede ani brácha, jsem nadobro v prdeli. Bude to nuda. Co já tam? Bez netu, beze všeho.

Poslední dobou pořád brečím. Můžou za to hlavně známky a škola. Nejhorší je ten pocit, kdy víte jak jste se snažili a prostě to poserete. Já se teď učím každej den. Když jde o matiku tak z hodiny na hodinu. Umím to. Tak proč, mi to, kurva, u tý tabule neprošlo? Takže jsem chytla další blbou známku a vypadá to, že nemám kam jít jestli se to nezmění. Půlku dne jsem kvůli tomu probulela. Mám na to dva roky. Ale já nedoufám, že se to nějak moc změní.
A věci, který umím.. prostě nejsou tolik žádané. Živit se uměním je nejistý. Možná je moc brzo nad tímhle přemýšlet. ,,Co z tebe bude, když to nezlepšíš?" Kdybych tohle neměla doma nejmíň dvakrát do týdne, tak nad tím ani nepřemýšlím.

Nejhorší na tom je, že ty srazy jsou jen chvilková radost. A pak jdou celý dny jen v poker facu a nebo slzách. Sem tam nějaký úsměv. Falešný i upřímný.
Mám ráda své přátele. Vím, že tu pro mě vždycky budou a proto nedělám hlouposti. Už jsem přestala s těma drastickýma metodama trestání, prostě si jen pobrečím a je to.

Já teď nemůžu ani moc psát. Dny mi berou múzu, náladu a sebevědomí. Už tu pěkně dlouho nic nepřibylo. Ale je to můj blog. Já můžu stávkovat třeba rok. I kdybych tu měla fanklub, nedonutíte mě k tomu, abych pravidelně přidávala :D Nejsem stroj. Ale myslím, že to nehrozí. Jsem ráda, když mi sem napíšou tři lidi :D

Hlavně se nelekejte, nejsem sebevrah. Mám jen nějaký období "krize" a problémy se navršily.
Koukám teď na Naruto a anime, protože si tím snažím nasimulovat nějaký chvíle dobrý nálady. Zakončuju Temné metro a viděla jsem film.. Místnost sebevrahů. Představte si cokoliv. Jak už jsem opakovala, já nejsem sebevrah, ten název za to nemůže :D Ale je to vážně něco, strhující, emoční. Záživný.
Ono se to teď částečně zlepšuje, minulý týden to bylo horší. Často teď jím sladkosti, říká se, že sladkost navozuje dobrou náladu. Dělám pro to všechno, abych se věčně neutápěla v "depkách".
Tenhle týden se těším. Mám zase sraz :). Každý týden mám sraz. Já bych bez toho být nemohla.

Snad se příště ozvu s nějakým optimističtějším článkem. Mimochodem.. Všem (i když si toho většina nevšimne, protože sem nezavítá) děkuju za chválu FA Power of darkness. Těší mě, když vím, že to, co dělám, za něco stojí. Taky slibuju, že se budu/budem snažit napsat to pokračování ItaSasu :D Musím někde sebrat náladu na yaoi. Protože se to pořád zaměřuje na mě a na Itachiho. Viď, Baruš?! :D

A teď.. se půjdu asi učit. Ale nejdřív si dám lízátko.

Jo aa.. Mám sice radši Itachiho.. ale tohle se mi vážně líbí.
Až moc mi to poslední čas připomíná mě.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tarei Tarei | Web | 4. června 2012 v 20:32 | Reagovat

Ježíš... až moc mi připomínáš mě, ne sice se známkama, to mám ted jakože celkem dobrý, ale taky mě to sere, chcu jít na jednu školu a rodiče "ne to tě neuživí" není to můj život náhodou?? A to s těma známkama mě mrzí ale jsem na tom stejně, jakmile mám psát písemku nebo tak, všecko se mi vykoouří z hlavy, taky bych chtěla mít každej týden sraz :/ a to s těma otaku, je to pro nás holt důležitý, tak se s tím musí smířit, to přebolí, jako všecko, chvilkama mám taky pocit, že nemám opravdovýho kámoše, až moc to znám... nesnáším ten pocit, ale myslím si, že všechno se tak nějak splácí, za štěstí se platí bolestí... ale což, za každou slzu dvakrát tolik smíchu, aspoň v to u tebe doufám ;) bude to v pořádku, neboj, kdybys potřebovala poradit, nebo se svěřit, piš o tom na blogu a já ti touhle formou vždy odpovím, to bude dobrý, neboj ;)

2 Ája Ája | Web | 11. června 2012 v 15:45 | Reagovat

Miláčku, já tě asi budu muset vytáhnout ven, zajdeme do čajky, dáš si zase čaj s cukrem a hezky se ze všeho vypovídáš ;). Neboj se, že by tě na gympl nevzali, já chodila do nejpodělanější ZŠ v HK, to víš a jsem na Tylovi a to jsem měla horší známky jak ty. Jde o to, že brali málo lidí, počkej si na konec devítky, bude to tisíckrát lepší. A i kdyby tě náhodou nevzali, k nám se dostaneš na 100% a zas tak blbej gympl nejsme :D...a jsou tam taky otaku. Sice Hachi a Kadet budou už pryč, ale já tam ještě budu a seznámím tě s Kubíkem, sice nemá rád yaoi, nesnáší cosplay, ale jinak je fajn, když tě zrovna nechce zabít za to, že mu vypravíš, co za novou yaoi povídku si napsala (viz. já) :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama