Jak to se mnou vlastně je

25. března 2012 v 21:26 | Baka - chan |  Moje kydy

Poslední dobou je to takto: Co víkend, to čajka. A v týdnu chodím po školních chodbách jako zombie bažící po dalším srazu s lidmi, mezi které skutečně patřím, který se bude konat kde jinde.. než v čajce. Tím ovšem nechci říct, že mi to nevyhovuje. Naprosto mi to vyhovuje ^^ Jen se mi zdá, že to začíná jít už tak trochu do stereotypu. Ale to jen tak bokem.
K tomu mám nervy z přijímaček, takže každým koncem týdne razím k oba - chan, kde jí vyměním svou vyplněnou kupu scio testů za další nepopsanou, na které se další týden šprtám. Nesmíme opomenout matiku *tfuj, už to samotný slovo nesnáším*, která mi dává fakt zabrat, takže na tu se taky učím jak mourovatá a to, co mě štve je, že to v testu stejně vždycky nějak záhadně zvorám. Po mámině poznámce, že jsem "nervák", se začínám obávat, co nasyslím na přímačkách hryzajíc si nehty.
A mimochodem, Baka - chan už pila saké ^^
A teď je čas poděkovat Shirayuki za povídku Noc vlčice, u které mi tekla slina..
Taky děkuju vám ostatním, kterým se moje povídka o pitomé malé holce líbila.
*Kdo by chtěl číst zbytek jejího výkecu, nechť klikne na celý článek! xD*


Tohle byl vážně ďábelský týden. Ve kterém se mi učitelé rozhodli hrát na nervy a já asi hrála na nervy jim i když nechápu čím :D Matika byla zlo, kvůli které jsem měla na zbytek týdne nervy v kýblu a jelikož se Pančelce viditelně nezamlouvám *a to fakt nechápu proč*, párkrát jsem i doma večer bulela. *Nojo, Baka - chan je osůbka citlivá. A ticho tam, nesmějte se! xD*
Pak jsem nestačila žasnout nad tím, když jsem se úče na dramaťák řádně omluvila, řekla, že mě to mrzí ale ,,promiňte, je mi to vážně líto, ale já se musím moc učit, hrozí mi čtyřka a na tu čtvrtletku to umět musím.", udělala mi před očima takovou scénu, že tam kvůli mě přijdou všichni, který normálně nemůžou a že i minule jsem tam dělala zmatky, že jsem se musela vracet pro kostým. (Což mi nesmyslně předhazuje po tom, co jsem se všem a jí omluvila. Ale do doby hraní jsem ten kostým stihla najít takže co..) Řekla jsem, že mě to mrzí a když povídala "že tě to asi moc nemrzí", tak jsem řekla že za to nemůžu ale nepropadnu kvůli tomu, načež mi řekla, že jí štvu a že jsem koza. Tak fajn. Měla jsem v tu chvíli chuť někoho zmlátit. Hráli jsem, prosím, dvakrát to stejný představení a na obou jsem byla, teď ho hrajem potřetí a ještě k tomu v pondělí (debilnější den, kterej se mi víc nehodí si fakt vymyslet nemohla, když druhej den píšu závěrečnej test, přičemž představení je do půl devátý, takže bych se vrátila domů v deset, v kterémžto stavu se nejsem schopná nic naučit.), takže se Jashin - sama neposere, když prostě na jedno z těch navlas stejných představení nepřijdu. Hlavně že holku kvůli přijímačkám nechá odpadnout na celej půlrok, aby se v klidu mohla učit. Což by se mně teď taky bezvadně hodilo! To mi vážně ujížděly nervy.
Navíc totálně zesírám němčinu, takže na tu se taky učím jako Light xD..

A taky mě napadá jedna věc.
Mí rodiče (a můj draný nii - san) objevili jakýsi zvláštní druh sadismu, který na mě používají, jakmile přijdu z nějakého srazu happy. For example.. včera.
Krásnej den se Shirayuki. ^^ Flákání se po staráku a bezva narážky na anime.. v jednom kuse dělající si srandu z Hadibuzny, Sakurvy a i jiných postav z jiných anime. Musela chtě nechtě čelit mému rozplývání se nad Itym ^^ xD.. Na tom staráku na mě vždycky padne tak nádherná atmosféra. I když mi už k ránu bylo blbě, snažila jsem se to potlačit (břicho zlobilo T_T), přišla jsem domů, že si dám na to prášky, ale byla jsem zavolána na zahradu ať to sesbírám (větve)... tak jsem pak v půlce řekla, že mě to břicho fakt bolí, načež táta vytasil se svým pochopitelným "to je zajímavý, že jsi teď byla venku a nebolelo to, co?" Pak mi dal kázání, že za to, že můžu chodit ven, bych mohla taky něco dělat pro ně, za to, že mi přispívá na sváči a tak.. Chm. Jdu nahoru a před bráchou upustím "Sere mě." Takže se pak ptá, kdo mě sere.
Takže se ho pak jednoduše zastával, tak jsem na něj zařvala že to vůbec nechápe, pak jsem do něčeho vzteky praštila, protože jsem toho měla tak akorát dost, on přišel ke mně a uhodil mě. Rozrazil mi držku, takže mi z ní crčela krev, arigatou gozaimasu, nii - san. Pak se jaksi přišlo na to, že si myslel, že jsem mluvila o učení (a to fakt nechápu, kde to vzal) a ne o sbírání větví.
Mno.. vždycky.. Naprosto vždycky.. Když odněkaď přijdu a je mi dobře.. Oni zatraceně dobře vědí, jak mi to totálně posrat! Vždycky si najdou sebemenší kravinu, kvůli který mě zjebou, jen abych zase neměla dobrou náladu. Jednou za týden mám dobrou náladu, od srdce se směju. A pak zas pocit, že jsem kus hovna. Děkuju pěkně. *Aby náhodou jednou Baka - chan neměla dobrou náladu. To má za trest, že jí bylo dobře, proto!* >< T__T
Ale pak jsem zjistila, že nejsem jediná. Že se to stalo i Shi. Takže jsem zjistila, že to je další z "naprosto úžasných věcí", co rodiče svedou. Aneb bezmoc, když chcete někoho poslat do prdele a nemůžete.

Mě už ten můj pesimizmus sere :D Ale já už jsem prostě taková. Nadávám na neděle a vytáčí mě celkem hodně věcí. No a co? Přijde mi, že oni byli vždycky dospělí, ne? Puberta, změna nálad... he?! To vám nic neříká? ^^" Asi ne.

Ohledně povídek, maličkatý pokrok. Rozhýbala jsem pár svých uložených ve Wordu a nějakou z nich sem plánuju dát. Ale to si ještě chvíli počkáte.. ^^ xD Múzička moje múzičkovatá.
A pár volných veršů u sebe mám takyy.. xD
Co se týče anime, těžkej zádrhel. Nesleduju dokonce ani Naruta.. a Lain je kdoví kde :D Kdysi dávno jsem někomu slíbila, že se podívám na to a to anime ale skutek utek.

Mno, a já můžu jenom doufat, že tenhle týden nebude takové zlo jako ten předchozí.
Že jsem ale dlouho nenapsala výkec, není-liž pravda? xD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tarei Tarei | Web | 26. března 2012 v 16:02 | Reagovat

Vskutku zajímavý život, neboj, já taky teď jsme psali čtvrtku z M a já dostala 3 - bod a byla by dvoja :/ nenávidím matiku! :D nom a tak neboj ty přímačky dáš! já ti věřím ;)

2 Loli Niky Loli Niky | Web | 1. dubna 2012 v 13:13 | Reagovat

Ahooj^^ Tak..máš docela zajímavý život:D Jo, mám nové jméno a to je --> Loli Niky :)

3 Baka - chan Baka - chan | 1. dubna 2012 v 13:37 | Reagovat

Není zajímavý... -.-" To fakt ne xD

4 El Lawliet El Lawliet | Web | 9. dubna 2012 v 23:26 | Reagovat

Aww~ Tady jsem už taky dlouho nebyla, změnilo se tu to ^^ A k lepšímu~ Hodlám Lanciku zase rozjet, už se mi na to srát nechce xD Jak koukám, jsi aktivní, takže vím kam zajít xDD Matika je sračka, peklo, děs, nechat matikářku sežrat učebnici --'''

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama