Čtěte,můžete. Nečtěte,nemusíte.

3. února 2012 v 11:26 | Baka - chan |  Moje kydy

Já vím, nepíšu sem..
A má to i několik důvodů..


Mohli jste si všimnout, že místo obvyklých výkeců jsou tu poslední dobou jen verše, básničky apod. No, řekněme, že popisovat moje nynější pocity "normální formou", mi poslední dobou nejde a ani se to nehodí.. A nebo mě prostě baví dávat svým pocitům nějakou "barvu", nějaké jméno a nebo se to hodí, když chci na nich něco šikovně zakrýt.. A pak je tu také typický důvod "takhle to vypadá líp"..
No, všechny moje náladový výkyvy sem nepíšu, protože bych jinak psala do blogu pětkrát denně.. A to bych si pak připadala jako spamer. Když mě chytí múza a má to co dělat s mojí náladou, prostě to napíšu.. Když neumím svoje momentální rozpoložení pojmenovat, nechávám blog ladem. Čehož jste si mohli všimnout..


Co se týče Spřátelenců
Ke většině z nich se jednou dvakrát do týdne podívám, když mám zrovna něco na jazyku, napíšu komentář ale někteří z nich jsou tak aktivní, že na většinu jejich článků nestíhám reagovat.. Možná k nim mám co říct ale často se stane, že se tam hodně lidí opakuje a já bych se nechtěla opakovat po nich. To raději napíšu dotyčnému někam, kde se to mezi tou hordou "neztratí ".. Ale taky se přiznám, že se mi někdy prostě nechce. Ale tak často to není..

Dále..
Přestože některým pravidelně píšu, víc než polovina se rozhodla, že se na mě prostě vykašle nebo já už nevím. Vezmu na vědomí, když se někdo u sebe zmíní o tom, že teď nestíhá/nemůže/pozastavuje..
A víte, lidi, to, že můj blog navštěvujete, nepoznám.. (děkuji vám za to, to ano,ale.. ) Musíte komentovat. Protože pak nevím, jestli jste se špatně překlikli nebo jste nebyli náhodný návštěvník.. Bohatě mi stačí, když se mi někdo v průběhu jednoho dvou týdnů ozve k nějakému článku (samozřejmě ne formou "čus, obíhám, jak se máš" ale smysluplně a k tématu).. Je to měsíc a víc? Neberu. Určitě jste si mohli přes ten měsíc najít nějakejch podělanejch pět minut, který by vám stačily na odeslání komentáře..

Povídky ..
Vážení, tak s Bestií bude asi konec. Protože jedinej člověk, kdo si to tu četl a napsal něco ke každé kapitole, což mě pobízelo k pokračování, se na svůj blog totálně vysral. A to myslím doslova. Sice se na FB občas spolu mihneme.. ale já jsem prostě malej vlčí hajzlík a nemám slitování. Přes tři měsíce o sobě nedal na blogu vědět ani Ň.. A stejné je to u jeho přístupu k tomu mému..

Lanči - sama, je mi to velice líto. Ale měla jsi hromadu času (včetně vánočních prázdnin a všeho toho volna, když ne o všedních dnech) .. Je mi líto i samotné Bestie, kterou tu musím skončit. Možná se k ní jednou vrátím. Ale to byste se museli sakra snažit, protože mezi články, které přidávám, myslím, vynechávám dostatečně velký časový mezery a ty jste nevyužili. Takže už nevím, jestli můžu věřit tomu, že byste mě k tomu dokopali.. Myslím, že ne..

Poslední dobou mi víc vyhovujou jednorázovky.. Nemusím se potom honit k pokračování.. A je mi docela trapné nechávat rozdělané kapitolovky dlouho ležet ladem. A taky mě pak štve, že se mi to vymkne, je to pak úplně o něčem jiném, než jsem chtěla, aby to bylo a už mám nechuť k tomu to psát. Bohužel už v poslední době nedokážu dát dohromady ani tu jednorázovku a všechna moje inspirace se smrskla do ubohých veršů..

Možná už asi znám důvod, proč se to většině Spřátelenců nechce číst.. A to - není to FanFiction. Nepíšu FanFiction a ani se k tomu nechystám. Je mi líto, milovníci Naruta a všeho ostatního maj prostě zatím smůlu. I když se nerada opakuju, řeknu to znovu:
Psát FanFiction je daleko těžší, než si vymyslet něco vlastního. Dodržovat charaktery mi nikdy nešlo a nepůjde ale vím to! A tak jsem dostatečně rozumná na to abych něco takovýho vrážela na net. Dalším důvodem jsou Mařeny. (Mary Sue. Kdo neví, o co se jedná, poslouží google, je to tam velmi pěkně vysvětleno) Nikdy jsem se nechtěla snížit k tomu stvořit takovou zrůdu.. A moc dobře vím, že by se mi určitě dostala mezi prsty, kdyby došlo na Naruto a jiné anime..
Dále mám výpadky.. tzn.: (Příklad) V Narutu cosi vysvětlují i když se jedná o celkem podstatné informace, v příští chvíli si nepamatuju co dotyčný řekl.
Takže se může lehce stát, že do povídky vrazím totální krávoviny… Což způsobují mezery ve znalostech..

Prostě a jednoduše - tak trochu strach. Strach, že moje postavy budou ploché, bez duše, budou to jenom figuríny odříkávající věty, které se na ně ani nehodí.. Pak taky neumění popisovat různé fráze (boj, začátky apod.)
O to víc je jednodušší, když si můžu vymyslet vlastní svět a vytvořit vlastní charaktery podle libosti..

Teď něco trochu pozitivnějšího. Stala jsem se spoluadminkou Koinaku :-) .. A dokopala jsem se tam přidat svůj první FanArt. U FanArtů si jsem aspoň jistá, že je nezmrvím tak jako FanFiction.. Stylem manga kreslím už celkem dlouho a v něčem jsem nacvičená dost na to, aby to mohli vidět blogeři.. Neumím všechno. Dobře kreslit mi jde jen pár postav.. Příkladem je Sasan a jeho bujné číro xDD.. Fakt mě to baví kreslit i když mám víc v oblibě jiného Uchihu..
(Všem za pochvalu moc děkuju. :-) Dáváte mi energii kreslit dál..)

Byla bych ráda,kdyby mi někdo dal najevo, že můj čas,který věnuju blogu, není k ničemu.. Protože už mě tak trochu opouští chuť sem psát.. A bylo by mi moc líto se na ty tři roky psaní vykašlat..
Ale i tak děkuju těm dvou třem Spřátelencům, kteří sem přesto ještě čas od času zavítají a oni určitě vědí, koho myslím.. :-)

A pokud se přemůžu ale taky pokud mě nakopnete k tomu, abych pokračovala,možná napíšu zas.. A možná mi to pak začne být jedno a budu si sem psát dál ty svoje nesmyslný verše.. xD


Džá mata ^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kisa-san kisa-san | Web | 9. února 2012 v 20:50 | Reagovat

No pokud chceš aby tě někdo přemluvil tak já.Narazila jsem na tvůj blog teprve včera ale nezanechala ti žádný komentář.Promin bylo večer a já jsem si tvů blog prohlížela narychlo.Ale ted mi řekni proč by si přestala psát?Je tu nějaký důvod?Píšeš že chceš skončit protože tu stejně nikdo nečte.Ale uvědom si že pokud tě bestie bavila tak nevidím důvod proč přestat ;-) .Víš já zase začínám s blogem a moje povídky nikdo nečte.Tedy aspon si to myslím... :-P .Je mi to líto že nikdo u mě nezanechává komentáře.Ale tvůj blog pravidelně navštěvují.A tu povídku aspon čtou několik lidí.Sice je jich málo ale uvědom si že to oni se těší na další tvou povídku ze zatajenym dechem.Pokud chceš fláknout ze psanim budeš toho litovat.To ti říkám na rovinu.A ta bestie mě docela nadchla.Takže neměj to ode mě moc za zlé pokud jsem tě nějak urazila nemusíš mi odepisovat ale jedno ti radím : Nepřestávej psát,i pro tak málo lidí uděláš radost jiným :-)

2 Tarei Tarei | Web | 11. února 2012 v 8:40 | Reagovat

Tse! Ty jedna! Ani náhodou s Bestií nekonči prosím! Mám ji ráda!
A abys věděla, já jsem milovník Naruta a myslím, že podle mého blogu by to všichni dozajista poznali, jenže mě nevadí že nepíšeš FF, tvoje vlastní povídky jsou krásný a mají něco do sebe. ;-) A jasny že tvůj čas není zbytečnej!
Klidně piš jednorázovky, to nebude vadit :) a tak teda, povídkám zdar! ^^

3 kisa-san kisa-san | 12. února 2012 v 11:25 | Reagovat

Jo mám to ráda proč? :-)

4 Ája *SB* Ája *SB* | Web | 12. února 2012 v 11:50 | Reagovat

Májuš jen klid, ono to nějak půjde...jednou. Možná by to chtělo na blog něco nového, co upoutá. A víš, proč si myslím já, že ff je lehčí než originál? Protože ty charaktery právě nemusím vymýšlet xD...a jen kresli dál, je to vážně nádherný, já bych se s něčím takovým kreslila týdny :D

5 El Lawliet El Lawliet | Web | 9. dubna 2012 v 23:28 | Reagovat

Gomééén T___T Já se polepším, totálně jsem se na to vysrala, já vím Q_Q FF nepiš, ale Bestii začni, Onegaii T_T

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama