Únor 2012

Pitomá malá holka

29. února 2012 v 17:21 | Baka - chan |  Jednorázovky
Ták..
Baka - chan se "vrátila" ale nemyslím, že by to bylo nějak dlouho. Prostě jsem jen chtěla, abyste mi nějak naznačili, že tu nekřičím do tmy. Víte, jak to myslím. No, může za to částečně to, že jsem si přečetla něčí bravurně napsané povídky. No, znáte to. Zjistíte, jak je to úžasný, jak to ten člověk umí, pak následuje zhodnocení sebe sama a takovej ten blbej pocit, kdy jste tak trochu naštvaní sami na sebe, že vy to tak neumíte, nežere vás spousta lidí a podobně.
Ale pak se to ve mě hnulo a řekla jsem si "hergot, vždyť já na to taky mám!". Možná nepíšu tak dobře ale byly doby, kdy jsem něco podobného napsat dokázala ale tyhle poslední tři až čtyři měsíce (!), se múza rozhodla stávkovat.
Rozhodla jsem se prostě něco dělat. Blogu se už tolik nevěnuju, protože už tak musím řešit dost problémů, není čas, někdy se mi prostě nechce (a to málokdy) a taky pochopitelně.. mám pocit, že není skoro nikdo, kdo by o to stál. Ale stejně.. Tohle doupě, kam můžu leccos vložit, by mi chybělo. Na druhou stranu, když nejsem "slavná", nebudou mě tu fuckovat řady lidí, kterým se co nelíbí a nebudou že mě dělat tiskárnu, která pracuje bez ustání.

Mno, dost kecání mých blbostí. *Doprčic, vždycky se tak rozkecám!* Poprvé za tak dlouhou dobu se mi podařilo psát a dopsat. Ani pořádně nevím, co to je. Vypadá to možná trochu jako Naruto ale nejsou tam jména, není tam skoro nic, co by tomu nasvědčovalo a to jsem tak udělala schválně. Prostě nechci psát FF. Mám prostě pocit, že to těm postavám nemůžu udělat.. xD Protože si vždycky položím otázku - Udělal(a)/řekl(a) by tohle ta postava? Ne, ne a ještě jednou ne.. A proto prostě FF psát nemůžu.. xD
Ale možná to FF bude trochu připomínat..

Čtěte,můžete. Nečtěte,nemusíte.

3. února 2012 v 11:26 | Baka - chan |  Moje kydy

Já vím, nepíšu sem..
A má to i několik důvodů..