Odkud jen začít?

8. října 2011 v 13:39 | Baka - chan
Baka se právě vyhrabala ze změti učení,krátkých "depek",všelijakých problémů a toho "zbytku" normálních událostí jejího života a novinek,které ještě ani nestačila vstřebat a snaží se informovat svůj brloh o vlastní existenci.
Odkuď jen začít? Slušné je se nejdříve omluvit,že zase zanedbávám termín s Bestií a co nejdříve napravit škody. "Už se na tom pracuje."

Září začalo celkem slušně. Zatím jsem odproštěna od trojek. Už jen čekám až se to na mě sesype jako barabizna se ztrouchnivělým lešením všeho toho nestíhání a pochytávání blbých známek. Také jsme se za poslední roky namlsali toho největšího dobráka - matikáře a nyní nám přidělili to nejpřísnější velení,které na škole existuje,jinými slovy - extrémní změna učitele. Budu si muset zvykat na nový režim toho,co po nás "tahleta" chce. Zatím se mi celkem daří držet se z dosahu jejích drápů,avšak lešení se začíná prohýbat,neboť tuhletu písemku jsem nejspíš "moc nezvládla". Zatím se to moc neposírá. Ale nebudu říkat hop,dokud nepřeskočím. Změna učitele se odehrála i u Příoďáku,to mě ani tak netíží,ikdyž ta učitelka mě štve taky.
Pár učitelů dokonce ví o mých povídkách a tentokrát mě jedna z nich opět požádala abych přispívala do školního časáku. No budiž.. Zrovna jsem neměla múzu po ruce,tak jsem vybrala mou nejnovější (tzn. předchozí článek).. Všichni mi říkaj,jak nádherně píšu ale stejně si myslím,že je dost toho,co mám zlepšovat. Skládám velký dík a poklonu knížkám,které jsem si vybrala a které se z většiny podílely na mé slovní zásobě. Zrovinka natahuju drápy po Žambochovi,který by se měl do knihovny co nejdříve vrátit.
Co se týče změn mého zevnějšku,mám zuby za mřížema. Dostanou odmětí svobody na dva roky, více. Nu což,lidé mě chválí,prý "vypadám líp". To mě těší.. =) Dále jsem skoncovala s rudou barvou,myslím,že do zimy se hodí ta tmavohnědá až černá,co mám na sobě. Jelikož jsem si ji nanesla na hlavu v době,kdy červená ještě nebyla úplně vymytá,hází to zvláštní odlesky mědi. Líbí se mi to. A konečně jsem se naučila dělat si linky,hé ^^.. Tu úplně černou umluvím. Nebo si ji koupím sama. Uvažuju o tom,že poněkud "zjemním" svůj "rockový a drsňácký" styl,upustím od trochy těch řetězů a vyzkouším jiné barvy kromě černé a červené. Liším se od lidí už dost xD.. Teď je potřeba trochu "ubrat" a "znormálnit se". Pak se mám divit,že se na mě koukaj divně. xD
Zapomněla jsem se zmínit o srazu,na kterém jsem byla v září. Mám radost z toho,že to,co jsem měla na sobě včetně paruky vypadalo aspoň trochu jako cosplay,pak stačilo jen říct,že je originální. A Hidanova kosa bude patřit jenom mě!
Konečně jsem se dokopala ke shlédnutí dílů se smrtí mého Ityho. Po konci jen tak koukám.. Ani slza,nic. Jsem trochu.. zklamaná. A to jsem si myslela,bůhvíjaký to budou vodopády,dokonce i kapesníky byly připravené. Možná to na mě dolehne později,možná uroním slzy během zdůvodnění jeho činů. Uvidí se. Doteď mi emoce neexplodovaly.

A nakonec skládám poklonu Ember,která mi urobila krásný design s červenočernou kombinací. S kým - eh,no,myslím,že vy to víte xD Jen chvíli strpení,tenhle se mi líbí,zatím se mi ho nechce měnit,dal dost práce. Nejpozději koncem listopadu nebo začátkem prosince by se měl nastavit ten nový.

A já se znovu ubírám do stavu "spím-či-bdím-?",za týden se tu možná mihnu a přidám Bestii. Za delší dobu nashle. =)

Vaše Baka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Umělecká Akademie Darllov - RPG Umělecká Akademie Darllov - RPG | Web | 8. října 2011 v 13:43 | Reagovat

Zdravíme (nejen) pisálky, fotografy, kreslíře.... Zveme vás do textové RPG hry. Že nevíte co to RPG je? Můžete to zjistit na našich stránkách. Přečtěte si o co jde, vyplňte registraci a zapojte se do hry. Pojďme společně vytvořit příběh, přiučit se (byť virtuálně) něčemu novému a poznat nové přátelé. :)
Hezký den, Umělecká Akademie Darllov | Darllov.blog.cz

2 Tarei Tarei | Web | 8. října 2011 v 14:21 | Reagovat

Jáj, tak to jo, doufejme že těch depek bude co nejméně ;)

3 ✘✗ €ღßℯякα ✗✘ ✘✗ €ღßℯякα ✗✘ | Web | 10. října 2011 v 18:26 | Reagovat

Yay,no já zase budu mít černý podbarvení a přitvrdím na emo styl,nějak toteď frčí ;)

4 Baka - chan Baka - chan | Web | 10. října 2011 v 21:28 | Reagovat

[2]: Doufám,..ale nečekám nějaký zázrak..

[3]: Nepovídej x).. já chcu buď černou nebo červenou.. takovou tu měděnou.. xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama