Change me someone!

31. srpna 2011 v 10:12 | Baka - chan |  Moje kydy
Chci..
..tak moc to všechno vrátit.
Ikdyž..
Všechno ne - jen ty krásné chvíle by stačily.

Necítím žádnou vůli. Necítím žádnou načerpanou sílu. Necítím nic - možná lhostejnost.
Začít..
Jak?
Změnit se.
Možná. Ale jak,sakra?! Nemůžu se změnit. To nejde. Vím,že se mi to nepodaří,tak proč tolik chci? Vůle? Možná.. Ale žádná není. Jen to slovo..
..Chtít..
To přece vůli neznamená.

A stejně to bude všechno.. zase znovu. Pořád budu ta uřvaná drzá .. Budu stále ta mrcha užárlená,která by si všechny urvala jen pro sebe. Zase budu na všechno kašlat.. Protože vůle nebude.. protože vím,že nepřijde. Ale už nikdy.. už nikdy nechci mít pořezaná zápěstí. Prosím,už nechci.

Kdy naposledy se ti líbilo cokoliv z toho,co dělám? Podporu mi zrovna nedáváš. Řekla jsi mi někdy "jsem na tebe pyšná"? Ne,nikdy. Protože ty nejsi. Jasně,nejsem jako brácha,co? Nejsem stejná - a nikdy ani nebudu. Máš mě vůbec ráda..mami?


A ne,už nikdy nechci milovat.
Láskou neskutečnou.. miluju vůbec? Dá se tomu tak říkat? Už nechci milovat neexistujícího. Nechci milovat ani normálně. Aspoň to,že neexistující mi neublíží. Narozdíl od těch nadržených buranů chodících tady v uličkách - tse! Plivnu si na vás,dovolíte? Aspoň se slušně zeptám,když už.

Je to všechno k vzteku - všechno se kolem mě mění - tak proč ne já?!

Ale srát si na hlavu nenechám..

A znovu. Už zase.. Jde to za mnou.. nemůžu to setřást. Chci s tím bojovat .. ale drží se mě to. Bezejmenné nic. Mučí mě to.. a nutí k věcem.. které dělat nechci. Nenávidím to,co jsem - protože to nejsem já.


Kdy se zase uvidíme?
S tebou,moje milovaná?
Chybíš mi.. minutu co minutu..kdy s tebou nejsem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ája Ája | Web | 31. srpna 2011 v 10:37 | Reagovat

Májuš, já osobně nechci, aby ses měnila, mám tě ráda takovou jaká seš, takovou, jakou jsem tě poznala, každý jsme osobnost . Nesnaž se tu svou zničit. Většina lidí se stejně změnit nedokáže, možná dokáže, k lidem se budeš chovat jinak, než jak ses chovala dřív, ale uvnitř se budeš cítit pořád stejně, city nijak nezměníš...a prosím, nesnaž se oto, máme tě rádi takovou, jaká seš <3

2 Tarei Tarei | Web | 11. září 2011 v 7:29 | Reagovat

Pěkně napsané.. ale nesnaž se změnit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama