Srpen 2011

Change me someone!

31. srpna 2011 v 10:12 | Baka - chan |  Moje kydy
Chci..
..tak moc to všechno vrátit.
Ikdyž..
Všechno ne - jen ty krásné chvíle by stačily.

Necítím žádnou vůli. Necítím žádnou načerpanou sílu. Necítím nic - možná lhostejnost.
Začít..
Jak?
Změnit se.
Možná. Ale jak,sakra?! Nemůžu se změnit. To nejde. Vím,že se mi to nepodaří,tak proč tolik chci? Vůle? Možná.. Ale žádná není. Jen to slovo..
..Chtít..
To přece vůli neznamená.

A stejně to bude všechno.. zase znovu. Pořád budu ta uřvaná drzá .. Budu stále ta mrcha užárlená,která by si všechny urvala jen pro sebe. Zase budu na všechno kašlat.. Protože vůle nebude.. protože vím,že nepřijde. Ale už nikdy.. už nikdy nechci mít pořezaná zápěstí. Prosím,už nechci.

Kdy naposledy se ti líbilo cokoliv z toho,co dělám? Podporu mi zrovna nedáváš. Řekla jsi mi někdy "jsem na tebe pyšná"? Ne,nikdy. Protože ty nejsi. Jasně,nejsem jako brácha,co? Nejsem stejná - a nikdy ani nebudu. Máš mě vůbec ráda..mami?


A ne,už nikdy nechci milovat.
Láskou neskutečnou.. miluju vůbec? Dá se tomu tak říkat? Už nechci milovat neexistujícího. Nechci milovat ani normálně. Aspoň to,že neexistující mi neublíží. Narozdíl od těch nadržených buranů chodících tady v uličkách - tse! Plivnu si na vás,dovolíte? Aspoň se slušně zeptám,když už.

Je to všechno k vzteku - všechno se kolem mě mění - tak proč ne já?!

Ale srát si na hlavu nenechám..

A znovu. Už zase.. Jde to za mnou.. nemůžu to setřást. Chci s tím bojovat .. ale drží se mě to. Bezejmenné nic. Mučí mě to.. a nutí k věcem.. které dělat nechci. Nenávidím to,co jsem - protože to nejsem já.


Kdy se zase uvidíme?
S tebou,moje milovaná?
Chybíš mi.. minutu co minutu..kdy s tebou nejsem.

Z dovolené..

9. srpna 2011 v 13:58 | Baka - chan |  Moje kydy
Tož,jsem zpátky z dovolené. Uf,dost stresující dovolené.. Kill my parents!

Ale koukám,že jak jsem se vrátila,nuda se dostavila hned druhý den.. Bezcílně se potuluju po blogu,Konoze a FB a tam čekám,jestli se mnou někdo hodí kec nebo ne,klidně do dvanácti..
Jestli to takhle půjde dál,brzo chcípnu - opět usínám ve dvanáct a ve dvanáct se budím..
Za tři týdny už mám po volnu ..ale co
s tím kdo udělá,že?