Krev - to je moje!

1. května 2011 v 11:48 | Baka - chan |  Na téma týdne

Občas se ptám sama sebe: "Proč pořád ta krev?"

Je všude.. Myslím na ni,je to hlavní jádro mých představ a snů.. Připadám vám mordidní? Však ano,já jsem.
Je to všechno tak neskutečně zajímavé.. Kiba se mě jednou ptal: Co se ti vybaví,když se řekne měsíc?
Já mu povídám: Vlk. Ptá se mě,co se mi vybaví,když se řekne vlk: Krev.. Když krev:Boj,tesáky.. možná i anime.
Zajímavý koloběh. Každý to má jinak. Někomu to přijde nechutné,stříkající z nevinných lidí v hororu.. to hnusné červené,co v každém správném hororu zmaže stříkancema polovinu zdí.. I to mám ráda..
Má láska ke krvi poté viditelně stoupla,když jsem v kuse měla shlédnuté celé anime Wolf's rain. Můj názor je takový: Anime bez krve ..to je jako vlk bez tesáků.
Krev je v anime vždycky ta náplň,bez které (podle mě) anime stojí za starou bačkoru. Tak to vidím já. Roztomilé anime s holčičkama s kočičíma ouškama,kde neukápne ani kapka této životodárné tekutiny.. mě nijak nenadchne. Obyčejně to zavřu a už se k tomu nevrátím. A když už,zanechá to ve mě akorát stopy nudy..
Někdo se mě jednou ptal: "Jsi zvyklá často utíkat do svých snů. Co je v nich nejčastěji?"
"Vlci,boj a krev.."
"O co tam vlastně jde?"
"Nevím.."
"Vždycky tam o něco jde.."
"Vždycky nemusí."
"Dobrá..ale..řekla jsi boj. Někdo proti někomu musí bojovat."
"Vlastně.. ano,občas tam i o něco jde." Bylo mi tehdy nepříjemné to ze sebe takto soukat. Pokračovala jsem dál.
"Buď jsem vlk já.. nebo vlka zachraňuji.. často je to můj přítel. A když už jde o toho přítele.. nemusí být vlk. Můžu ho i milovat. Důležitá je moje oběť. Je to vlastně to hlavní o co tam jde. Skoro vždycky zemřu a on zůstane naživu - ochráněn. Nyní jsem vlk já,ležím v krvi.. i výběr mých posledních slov je tady velmi důležitý. "
"Copak mu říkáš?"
"Buď mu říkám: "Běž,běž dokud je čas." Pokud tak neučiní,můžu mu i pohrozit. Občas ho prosím aby mě zabil. "Chci zemřít tvojí rukou.. žádnou jinou.." Odmítá. Nejvíc ale ve svých snech miluji chvíle,kdy ho k tomu přinutím a on nemůže jinak."
"To je..zajímavé." Odpovídá mi ten,kdož mé sny vyslyšel. "Je tam vždy jedna z těch možností? Nevyvíjel se někdy příběh jinak?"
"Myslím,že moc často ne.. vlastně skoro nikdy."
"Přináší ti krev uspokojení?"
"Vlastně..jistým způsobem ano."
"Jakým způsobem.."
"Když teče,nejčastěji ve společnosti vyceněných tesáků a nádherných bojových výkyvů zuřivosti šelem. Neumím popsat ten úžasný pocit."
"Když jsi to někdy řekla ostatním lidem,jaká byla jejich reakce?"
"Většina často ohrnovala nos a pronesla něco o naprostých nechutnostech a nepochopení. Jiní mi řekli,že jsem zajímavý člověk,že cítím úplně jinak než většina. Já říkala,že to tak určitě nemám já jediná. Znám spoustu otaku s podobným cítěním."

Krev - to je pro mě něco naprosto úžasného.. něco nepopsatelného,bez čeho bych asi .. vážně nevím. Asi by můj styl myšlení byl úplně jiný. Vždyť v každé mé povídce alespoň jednou vystříkne.. má to něco společného s mou minulostí? Někdy ano ale ne nějak závratně moc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lancika Lancika | 2. května 2011 v 18:00 | Reagovat

Jsem na tom podobně. Anime bez krve stojí za houby. Ale opravdu, ty jsi zvláštní člověk. Koukáš na věci úplně jinak než ostatní. Jsem na tom dalo by se říct docela stejně. Proto jsem taky dřív byla ve třídě neoblíbená. Ale fakt, ty jseš zvláštní človíček. :3

2 Baka - chan Baka - chan | Web | 2. května 2011 v 19:25 | Reagovat

[1]: Hmm,děkuji za komentář..
Když jsem si pročítala články o krvi,musela jsem uznat,že asi opravdu zvláštní člověk budu.
Drtivá většina článků obsahovala slova "blé,fůůj,dělá se mi při pohledu na ní špatně,není to nic pěkného,nemusím to,je to hnus,nehcápu,jak to někdo může mít rád..atd." Našla jsem opravdu jen jediný článek,kde jistá uživatelka napsala,že krev miluje ale všechny ostatní (a to jsem četla za ten týden většinu) byly negativní..
Zůstával mi rozum stát i na takových článcích,kde si zase vyperoxidovaný bárbíny umanuly přemýšlet a napsaly cosi o tom,že krev je červená tekutina proudící kolem nás a že bez ní nemůžeme žít a že když teče,tak to bolí. To tam opravdu bylo.. Jako by si myslely,že to nevíme..

3 Lancika Lancika | 3. května 2011 v 20:46 | Reagovat

Fakt?? *jde okamžitě projet všechny články aby si ty slepice smlsla* Už za komenty ani neděkuj. Pro mě je to samozřejmost :)No krev je zrovna takové zvláštní téma. Mě třeba pohled na krev nevadí ale moje kamarádka když vydí krev tak začne ječet a zrdhne. Tohle myšlení naprosto nesnáším -.-

4 Baka - chan Baka - chan | Web | 3. května 2011 v 20:53 | Reagovat

Však tohle jsou ty teatrální hysterky o kterých mluvím. Krev je prostě božstvo *Je jasný,když to říká Jashinistka*
Za komenty se vždycky děkuje,neboť nesnáším,když zůstane přes týden dva nekomentovaný článek. To mi pak moje články přijdou jako výkřiky do tmy.
Hmm.. Drtivá většina lidí,kteří napsali na téma krev,jí hodnotili negativně.

*Projíždí články znovu aby se mohla opakovaně zhrozit.. "Jashine,ti lidi vůbec nemají pochopení pro fanatičnost této životodárné tekutiny" Běží za Itachim aby jí utěšil.*

5 Lancika Lancika | 4. května 2011 v 10:40 | Reagovat

Taky mě docela štvou nekomentované články. Pak se mě zdá že už na můj blog nikdo nechodí.

*kouká na ni a na Itachiho* Ehem... nechceš půjčit Lancika roztahovač? *až k ní přitáhla Lancika roztahovač, bere si popcorn a 3D brýle a sleduje ji co udělá*

6 Baka - chan Baka - chan | Web | 4. května 2011 v 16:49 | Reagovat

*Pořád se věnuje Itachimu*
Mno.. copak o to,někteří možná chodí,někdo si to možná přečte ale lidi jsou prostě líní. Znáš to.. Co jsem já viděla hezkých blogů,kam bych ráda něco písla a neco pochválila,no jéje. Ale..byla jsem prostě líná. Věř mi,že když lidi chtějí,vyjádří se ale.. to jsou jen ti,kteří zrovna nejsou tak líní a nebojí se říci svůj názor ... Ježíš,zas jeden velkej nesmysl,co jsem napsala.

*Bere jí 3D brýle a nasadí je Itachimu. "Už vidíš?"* Chudáček,asi ne. To je dobře. *Vezme mu brýle a dále se s ním chystá provádět jisté perverzní scénky..* xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama