Duben 2011

Sraz

9. dubna 2011 v 16:05 | Baka - chan |  Moje kydy
Nyaa! Nyaa! Kyaaa!! *Uklidňuje se*
Tož,jsem byla na prvním cosplay srazu v životě xD.. I když nebejt Tobiho,tak tam nejsem xD.. Bylo to snad nejlepší dopoledne mýho života.. yaay xD.. Jsem prostě mrtě šťastná. Všechny ty lidičky bych si vzala domů.. Prostě a Kadet xDDD Upe sugoi xDD Lol,anální osel xDD
Takže ..eh..už jsem klidná xD.. Byly to vlastně narozeniny vzniku Yakuzy .. (To je všechno,co jsem pochopila xD) Mno,takže jsem poznala snad většinu z nich. Hlavně Sasuke se jim moc povedl.
Byl tam aj Itachi jenže to byla holka xD.. Ale byla fajná. Jsem taková zakrslá osůbka,takže jsem tam byla vejškově nejmenší xD.. Všichni mi kvůli tomu řikali jak jsem roztomilá xD.. Až mě to začalo pomalu srát xD Pak to skončilo tím,že mě ten Itachi (nebo ta? xD) vzal do náruče a chtěl hodit do vody xDD. Ale já se nedala xD. Navíc byl upe úchylnej na kachny .. Viděl ten rybník a "KACHNY!!" Jop.. ta holka byla fakt super.
Blejskala jsem jak divá. Taky tam byl moc pěknej Minato. A Hinatka taky byla kawaii. Našly se tam ještě nějaký neko. Lol,pořád jsem kradla Itachimu prsten xD
Bylo to tam tak skvělý až mi z toho teď hrabe a samou radostí nedokážu psát normálně xDD. Takže mě omluvte za debilitu tohoto článku. Navíc jsem ani nečekala,že v Hradci může být tolik otaku.. Proč jsou sakra normálně tak neviditelný,arghh.. xD


No neni povedenej?

Velký BOSS xD

Sasuke,už to nehul! xD

Tohle byl hroznej hamoun.. ani knížku mi nepůjčil xDD

Hell

6. dubna 2011 v 21:18 | Baka - chan |  Na téma týdne
Jen,co jsem najela na blog.cz a podívala jsem se na návštěvnost,sjela jsem trochu dolů,jak je mým zvykem,zjistit,co je téma týdne. "To bude nějaký pošahaný.." Ha! Spletla jsem se. Na tomto tématu se můžu skutečně vyřádit. Ale.. ze začátku nového článku vžydcky špatně hledám slova. Doufám,že se mi tentokrát podaří sesmolit srozumitelný článek.
Takže se opatřete vším možným abyste to přežili. Rozestavte kolem sebe polštáře,mějte při ruce prášky na debilitu ať se nenakazíte a můžete také zkusit vodoo panáčka,pokud byste na mě dostali zlost za případné chyby v textu. Dělám z toho takové drama proto,že k tomuto tématu se chci skutečně vyjádřit a něchtěla bych to zkazit. Když ono se u mě často stává,že když se bojím,že něco zkazím,tak to zkazím..
No,nechme toho. Máte po ruce všechno,co potřebujete? Obzvlášť ty polštáře a prášky pomáhaj,když se dívám na glosy nebo glosuju sama. Tady to je něco podobnýho. Takže se (ne)pohodlně usaďte a Baka - chan začíná.


Jsou pro mě vším..

3. dubna 2011 v 15:02 | Baka - chan
Každou noc..
Učarována jsem jejich krásou..

Každou noc..
Trhána jsem jejich tesáky..

Každé ráno..
Budím se s krásným pocitem..

Každé ráno..
Budím se s ranami na těle..

Každý den..
Myslím na ně neustále..