Březen 2011

13.3 - Pes,poušť a stařena

13. března 2011 v 9:15 | Baka - chan |  Snář
No,vypadá to,že jsem vám sem už dlouho nehodila nějaký sen.
A když už si konečně nějaký pamatuju,bylo by škoda toho nevyužít. Sny zapomínám a tak si málokdy nějaký udržím v paměti. Ovšem některé si pamatuju třeba tři roky! (Nekecám)
Já už teda začnu,protože je to dost zvláštní.


Nevěděla jsem,zda jsem toho psa našla nebo ne. Možná jsem měla nějaký úkol/misi. Zkrátka jsem šla pouští a přivázán na provaze vedle mě klusal pes. Byl neklidný,tahal,vrtěl ocasem,jako by si chtěl hrát. Myslím,že to byla rasa nějakého saňového psa..asi husky.
Na obzoru jsme za krátkou chvíli uviděli hájek. Smrky a borovice v poušti není něco obvyklého. Bylo jich ale jen pár a háj byl řídký. Za chvíli jsme z něho vyšli ven. Najednou jsme zjistili,že se kolem nás rozprostírá plot,nebo chcete-li,ohrada. Z takového ostnatého drátu. Pořád jsem měla takový pocit,jako bych před někým měla utíkat a taky jsem se tak chovala. Pes začal znovu tahat ale to už se strachem a zmateně pobíhal sem a tam. Nevím,jestli štěkal,asi si to nepamatuju.
Vedle mě se objevila stařena. Taková příjemná babička,které denně potkávám na zastávkách. Nepamatuju si,o čem mluvila. Vím ale,že mi v něčem radila. Matně si vzpomínám,že mluvila něco i o psu. Přepadla mě podivná ospalost a motala se mi hlava. Možná z toho nepříjemného vedra. Nutilo mě to mhouřit oči,tudíž jsem toho viděla fakt málo. Jenom obrysy a bylo mi to pěkně nepříjemné. Jenže ty oči jsem nemohla otevřít víc než na štěrbinku.
Spolu se stařenou a psem jsme se nějak dostali přes ten plot a poušť se proměnila na další řídký hájek a kousek od nás tekla průzračně čistá řeka. Zase mě přepadl ten pocit,jako bych někomu už dlouho utíkala.. Jako bych si vzpoměla na poslání,proč tu jsem. V podvědomí jsem vycítila,že jsou tu nějací lidé a zase jsem chtěla utíkat.. Slyšela jsem dokonce jejich hlasy..
Pes tahal přímo nesnesitelně. Chtěl abych šla dál ale já nechtěla. Chtěla jsem se ukrýt ale on chtěl pro všechno na světě jít dál. Vodítko (nebo provaz,nemyslím,že jsem měla nějaké značkové vodítko na psa) se napínalo čím dál víc. Už jsem ho neudržela a psa jsem pustila. Utekl mi a já zahlédla mihnout se mezi stromy černou postavu člověka..
Nebo se mi to jen..zdálo?


Tak.. to by bylo..
Zdál se mi ještě jeden sen ale ten byl moc krátký na to abych ho sem psala.
Dobrá,napíšu jenom shrnutí. Tenhle se mi zdál ještě dřív než ten se psem..

Byla jsem nejspíš s rodinou u moře a plavali jsme na lehátkách. Chtěla jsem se ponořit do vody a s potápěčskými brýlemi zkoumat podmořský svět. No jenže jakmile jsem ponořila hlavu do vody,převrátila jsem se na záda a něco mě táhlo hroznou rychlostí do hloubky moře. Chtěla jsem zavolat nebo aspoň kopat nohama.. nějak se pohnout. Ale nešlo to. Mohla jsem jenom vidět,jak mi mizí světlo hladiny před očima v černých hlubinách..

Bylo to pěkně hnusný,to vám povídám. Jop a nakonec jsem si ve Snáři (http://www.snar.cz/) zjistila,co mě čeká. Já vím, že je to nepřesvědčivé ale něco na tom bude.

Takže začnu prvním snem. Tím o moři.

Moře - Zásadní životní změny

Rodina - Štěstí

Strach - Nejsi se sebou příliš spokojen

-----

No a teď ten sen o psu.

Poušť - Samota a opuštěnost

Pes - Věrnost,usmíření,přátelství. Vrátí se ti tvé chování k druhým. Nic není bez přičinění.

Úkol/Mise - Něco tě trochu potrápí

Háj - Zabýváš se zbytečnostmi,které ti otravují život (Tak to vidíte xD)

Obojek - Někdo tě drží zkrátka,nedovolí ti projevit se (Už jsem říkala něco o mých rodičích a omezování?)

Vodítko - Budeš jednat proti své vůli

Stařena - Varování,životní zkouška

Plot - Zvítězíš silou vůle

Ohrada - Padoucha si drž od těla a z dobrého člověka udělej přítele

Řeka - Nové zkušenosti

Útěk - Věř svým dovednostem a schopnostem (Ehm,už jsem sem psala,jak příšerné je to se mnou na těláku?)

Lidé - Nepředstírej krásu,nezakrývej špatnost


Tak asi vidíte,že mě nečeká mnoho dobrých věcí. Buď budu jednat proti své vůli,budu opuštěná v samotě,nebo mě něco potrápí a čeká mě životní zkouška.. :D
Jop,to abych zkrontrolovala všechno,co budu následující týden dělat,jestli v tom nááhodou jedna z těch věcí nebude xD A cítím,že už kecám blbosti takže to tady balím a stále čekám až se Semapi ozve s tím obrázkem,co tady mám vložený pro ní.. A stále čekám tady na všechny,Elví až se konečně dostaneme do ringu se Sun and Moon jako dřív xD