Naruto

24. září 2010 v 11:04 | Baka - chan |  Recenze
Nenáviděné i milované Naruto.
Kolem něj se rojí spoustu názorů. Že je to zkrátka základ, že je super, že je dobré a nebo, že je spíš špatné, ne-li "s*ačka". Dokonce, dá se říct, vznikla i samostatná skupina, které někteří hanlivě říkají Narutardi. Není divu, Naruto je jedno z nejpopulárnějších a vůbec prvních anime, které se dostalo i k nám díky vysílání v televizi. I když musím říct, že pro český dabing a cenzuru na Jetixu nemám slušného slova. :D Proklínám ty, co to dostali takto zpracované dětičkám do všech českých televizorů, což jim natlouklo do hlaviček názor značně negativní. To ale není důležité...


Na první pohled uřvaný liščí kluk s dokonale absurdními sny.

Dále ale zjišťujeme obrovskou sílu jeho vůle proto aby se mu splnily. Vlastně už si ani nepamatuju, jak jsem se k tomu dostala - ale jelikož jsem už měla nějaká anime shlédnutá, nehryzala jsem si nehty s tím "co to zas jako bude za krávovinu a jestli mě přitom někdo načape"... Fajn - první díl, názor takový: No comment. Mé druhé já mě ale přemlouvalo ať se koukám dál, že se aspoň budu mít čemu smát.

Jak ale šly série za sebou, smála jsem se čímdál míň naivitě tohoto blonďáčka a čímdál víc opravdu vtipným scénám, navykla jsem si na ten druh humoru nijak zvlášť otřepaný a zjistila jsem - vždyť já už to sleduju.

S trochou znalostí v kebuli jsem se pak přemístila na Konohu.cz. Nepřihlásila jsem se však, jen jsem to tam prolézala jako krysa kanály kvůli povídkám a FA a po přihlášení tato stránka brzy patřila mezi mé nejdůležitější. Tehdy jsem vůbec nevěděla co to je kvalita a Mary Sue. :D Taky jsem s Narutem poznala yaoi (Proklínám tě, Naruto! :D).

Nenáviděla jsem Sasukeho... vážně jsem ho nesnášela. Nějak nemůžu vyvodit důvod ale k srdci mi moc nepřirostl.. největší spratek hned po Růžovlasém praseti. Takže Uchihové - palec dolů!
Jenže! Pak se na scéně objevil Ity a nějak se to ...zvrtlo :D Zjistila jsem,jaké množství krve společně se slinami končí na mé klávesnici při pohledu na něj a palec se zvolna zvedal nahoru. Dále se mi do kebule dostalo více vědomostí o Sasukeho dětství a nepatrně i historii Uchihů.. (nepřehánějme, jelikož já si z jejich historie pamatuju asi tak černý vlasy, červený oči a domácí zabíjačku) Malinko jsem s tím spratkem soucítila.. ale protože si u mě první místo získal Ity, nesoucítila jsem tak moc. :D

Čekám až panu Kishimotovi dojdou nápady, protože to, co se tam poslední dobou děje..! :D
Ale zdá se.. že to neskončí ani za sto let, což je svym způsobem dobře, protože Narutardi by chcípli.
Díky Narutu jsem taky na Konoze poznala jednu mou mně velmi drahou osobu, bez které bych si to teď moc nedovedla představit. A ta jednou řekla: "Naruto je jako chili. Jednou se ho přejíš a je ti vážně hodně dlouho zle. Ale po čase už zase budeš chtít cítit tu pálivou chuť na jazyku."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama